Anmälda 2022

Start list in timing system with your number in the race you can find here https://sportimes.se/app/#/participants/331.

Startlista för tidtagningssystemet hittar ni här https://sportimes.se/app/#/participants/331.

Ö till Spa

LagNamnKlass
Team HubboMagnus Jirlind
Markus Lund
Herr
Team VrakDaniel Edwall
Jona
Herr
Team GubbKärringPeter deNeergaard
Monique Stalås Hörnsten
Mix
Team BlackstaHenrik Eketjäll
Gustav Holmberg
Herr
NNNN
NN
Sjöhästen & TravhästenJohan Sjö
Mårten Vidlund
Herr
Resan mot SwimrunElin Thelin
Lina Vidarsson
Dam
MälarhamnarPatrizia Strandman
Marran Almyr
Dam
Team AKAAnna-Karin Sjödahl
Anna Andersson
Dam
HydrofobernaJessica Nyström
Alexis Larsson
Mix
Team VåmhusThomas Lindström
Andreas Assermark
Herr
Steam HotelStaffan Bäckström
Felix Fuchs
Herr
Late Bloomers SC Eric & MateMattias Folkesson
Eric Andersson
Herr
Bassäng-GnetarnaMalin Hedberg
Caroline Hübinette
Dam
E-ELABDavid Eklinder
Andreas Sidén
Herr
Team SparLarssonMikael Ekstrand
Magnus Koch-Schmidt
Herr
Mjörning & MjörningLisa Mjörning
Fredrik Mjörning
Mix
Lissan & MickanLisette Lundström
Mikaela Lindvall
Dam
GurkornaHenrik Danielsson
Thorvaldur Jochumsson
Herr
Team SemesterJoel Rasmuson
Adam Engström
Herr
Kaptein TY og DragenOle Magnus Svanvik
Monica Finnerud
Mix
Team OXSascha Bergerhausen
Christine Karl
Mix
Team SjunkbombMaja Glas
Tobias Nilsson
Mix
Team KrAkeNConny Renman
Elias Bouvin
Herr
Nydala SwimrunCecilia Koskinen Holm
Martin Båtsman
Mix
Far och DotterEmma Moberg
Emmas Pappa
Mix
Westside Swimrunners Emma & IngelaIngela Alverfors
Emma Eneström
Mix
JSPOLO1Fredrik Sundgren
John Doe
Herr
HausmannswimcoachUlf Hausmann
Josefin Gutke
Mix
Team BjörkstranderTherese Björkstrander
Andreas Björkstrander
Mix
Hur svårt kan det va?Petra Ekholm
Jan Bogren
Mix
Team Gävle SwimrunStaffan Mälstam
Fredrik Olofsson
Herr
Fira med bubbel!Kristin Andersson
Elin Liljeblad
Dam
Lurch und KuhJacob Langeloh
Katharina Heining
Mix
Team AdelantePer Åström
Calle Barriuso
Herr
SwimrunfamiljenElin Adelmar
Fredrik Nilzen
Mix
Team Curro Ergo SumAnna Wiss
Jessica Unogård
Dam
LAKSKristoffer Sjöberg
Anton Lagerbäck
Herr
Die SchildkrötenCarina Höglund
Oliver Schalk
MIx

Ö till Spa half distance

LagNamnKlass
Team FenixHenrik Kruse
David Backman
Herr
Skogstrollet racing teamDaniel Hermansson
Anders Göran
Herr
Chips i soffan & Grädde på våfflanJulia Lu
John Doe
Mix
20 minuter bättreSusanne Heyerdahl
Ann-Sofi Kidwell
Dam
Team Säl Simon Aunér
Malin Rahm
Mix
Far och SonKristofer Gamstedt
Gustav Gamstedt
Herr
Malin & LiselottMalin Persson
Liselott Holmberg
Dam
JohAnneAnne Brudvik
Johanna Sahlström
Dam
BrudvikEmilie Brudvik
Dennis Brudvik
Mix
AhlbäckJohanna Ahlgren
Andreas Ekenbäck
Mix
TBDJoakim Bengtsson
Viktora Pettersson
Mix
SzczebrzeszynJohanna Karjalainen
Aleksandra Siwczuk
Dam
Team AconcaguaMats Sandor
Magnus Duväns
Herr
Team MiloMia Sidén
Lotta Lekberg Melz
Dam
Team AxiomAnna Rösiö
TBD
TBD
Sockertopparna Johanna Holmberg
Ellen Eriksson
Dam (junior)
Anders och AndersAnders Ulff
Anders Boqvist
Herr
Ska jag anmäla oss nu?Sofi Holmberg
Quintin Bröms
Herr

Ö till Spa – Singel

NamnKlass
Staffan Engström Herr
Mikael Wännström Herr
Patrick HaraldssonHerr
Janne KoivuperäHerr
NNNN
Eric Johansson MaloneyHerr
Fredrik HaglundHerr
Mikael WännströmHerr
Eric SöderbergHerr
Carmen HenzeDam
Anders WilhelmssonHerr
Mattias ThorénHerr
Bertrand GravelHerr
Alexander HenzeHerr
Dan AllenHerr
Robert JacobssonHerr
Paolo PalermoHerr
Fredrik PetterssonNN
Fredrik HellzénHerr
Staffan SvärdHerr

Ö till Spa half distance – Singel

NamnKlass
Thomas HolmHerr
Claudia Beck LidénDam
Petra LundgrenDam
Lars-Ove HöökHerr
David MideboHerr
Jonny LorenziHerr
Jonas LjungHerr
Tomas NelsénHerr
Magnus AllmyrHerr
Mikael ThorslundHerr
Oscar LarssonHerr
Clara SvärdDam
Simon EkeströmHerr
Jakob SundbergHerr